• Orr Litchfield, english
 •       Thursday, 19 September 2019   

  Sprawy międzynarodowe

  Orr Litchfield jest członkiem założycielem stowarzyszenia pod nazwą Międzynarodowe Rozwiązania Prawne i Rachunkowe (International Legal and Accounting Solutions lub ILAS). ILAS to międzynarodowe zrzeszenie niezależnych profesjonalnych firm, do którego należą prawnicy, audytorzy i eksperci w sferze podatków, finansów oraz niewypłacalności. ILAS umożliwia swoim członkom i ich klientom dostęp do wysokiej jakości profesjonalistów w wielu krajach, którzy zapewniają sprawne, efektywne i osobiste usługi. ILAS ułatwia zadanie robienia interesów za granicą. 

  ILAS daje swoim członkom i ich klientom niekwestionowaną przewagę, jaką jest jego unikalne, interdyscyplinarne członkostwo niezależnych firm i szeroki międzynarodowy zakres działania. 

  Poprzez ILAS, jego członkowie i ich klienci mają dostęp do prawnych porad i ekspertyz  rachunkowych, audytowych, finansowych, dotyczących spraw niewypłacalności oraz podatkowych, w obszarze lokalnym, krajowym i międzynarodowym. ILAS pragnie utworzyć i utrzymać swoją reputację umożliwiając dostęp najwyższej jakości fachowości i profesjonalizmu  dla członków stowarzyszenia. Dlatego też, ILAS stworzył rygorystyczne procedury i przeprowadza regularną kontrolę wszystkich swoich członków, aby zapewnić najwyższe profesjonalne standardy i operacyjną kompetencję. 

  ILAS umożliwia dostęp na całym świecie do osobistych i biznesowych rozwiązań dla swoich członków i ich klientów, w ten sposób asystując przedsiębiorstwom w ekspansji, wzroście i rozwoju lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Poprzez zapewnianie dostępu do wysokiej jakości niezależnych profesjonalnych doradców, ILAS potrafi zredukować ryzyko i przeszkody w robieniu interesów w obcym środowisku i na odległość. 

  ILAS umożliwia swoim członkom udział w globalnym forum wymiany pomysłów, informacji i rozwoju, odnoszącego się do świadczenia profesjonalnych usług prawnych, rachunkowych, audytowych, finansowych, dotyczących spraw niewypłacalności i podatkowych, aby asystować członkom ILAS w utrzymaniu i rozwijaniu ich działalności biznesowej.

   

  News & Information

  Register for news updates
  Client Enquiries
  Orr Litchfield, Havnegade 41, 1., 1058 København K, Copenhagen, Denmark